berokinfo.com

Salariul mediu de hotel Vanzari Locuri de munca

companiile hoteliere depind de reprezentanții de vânzări de hotel pentru a ajuta la creșterea de afaceri la facilitatea, fie că este vorba prin vanzarea de pachete de grup pentru oaspeți sau solicitarea organizațiilor pentru a rezerva întâlniri și convenții la hotel. Angajatorii preferă de obicei, angajarea reprezentanții de vânzări hoteliere, care au diplome de licență în hotel sau de ospitalitate de management sau de afaceri, precum și unul sau mai mulți ani de experiență de vânzare. Salariile lor variază în funcție de experiență, localizarea geografică și dimensiunea angajatorilor.

Salariu de la $ 61.000 de

  • reprezentanții de vânzări hotel câștigat salarii medii de $ 61.000 de în 2014, potrivit site-ului de locuri de muncă într-adevăr. Ele pot avea, de asemenea, eligibilitatea pentru comisioane și bonusuri în cazul în care îndeplinesc sau depășesc cotele lor de vânzare. Salariile au variat cel mai puțin în nord-est, reprezentanții de vânzări hoteliere în medie cele mai mici salarii de $ 54000 in Vermont si Maine si cele mai mari salarii de $ de 74.000 din New York și Massachusetts. Într-adevăr, rapoartele pe care hotelurile plătite reprezentanții lor de vânzări cele mai multe din Washington, D.C. la 77.000 $ pe an și cel mai puțin în Hawaii de la $ 38.000 de.

  • Foto psphotograph Credit / iStock / Getty Images
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Caracteristicile Bad Raport de scriereCaracteristicile Bad Raport de scriere
Tipuri de afaceri de scriereTipuri de afaceri de scriere
Cum de a pune APA format în ordine alfabetică cu diferite articole sub același autorCum de a pune APA format în ordine alfabetică cu diferite articole sub același autor
Ce este Referirea bibliografică în APA Style?Ce este Referirea bibliografică în APA Style?
Cum sa se intinda din piele cizme de cowboyCum sa se intinda din piele cizme de cowboy
Cum să scrie un raport practicCum să scrie un raport practic
Cum se scrie un plumbCum se scrie un plumb
News Editor Descrierea postuluiNews Editor Descrierea postului
Cum să devii un scriitor japonez MangaCum să devii un scriitor japonez Manga
Cum de a alege mostre de scrisCum de a alege mostre de scris
» » Salariul mediu de hotel Vanzari Locuri de munca