berokinfo.com

Locuri de munca ridicat Plata pentru persoanele cu nr Experienta

Locurile de muncă cele mai profitabile pentru persoanele care nu au experiență anterioară sunt de obicei cele care oferă formare extinse la locul de muncă prin intermediul unor stagii sau academii. Ele necesită de obicei o diplomă de liceu sau echivalent, dar oferă salarii medii de mai mult de 50.000 $ pe an. Locuri de munca care nu necesită experiență sau de ucenicie tind să plătească mai puțin. De exemplu, Biroul US de Statistică a Muncii rapoarte care refuză și colectoare materiale reciclabile, care sunt instruiți la locul de muncă, face un salariu mediu anual de $ 35280, începând din mai 2013.

lucrător utilitar

instalatori Lift și reparatori petrec de obicei de cinci ani într-o ucenicie de a învăța lor comerciale. Eligibilitatea variază în funcție de stat, dar cele mai multe solicita candidaților să fie un minim de 18 ani și să posede o diplomă de liceu sau echivalent. Unele necesită candidați pentru a lua un test de aptitudini. Potrivit BLS, instalatori și reparatori lift câștigat un venit mediu anual de $ 76,220, din luna mai 2013. Se așteaptă oportunități de angajare pentru a crește 25 de procente între 2012 și 2022, care este mult mai rapid decât media tuturor ocupațiilor.

Tehnicianul de stabilire a unui ascensor

Ofițerii de poliție trebuie să fie cetățeni americani, să îndeplinească calificările fizice și psihologice stricte, și sunt, de obicei, trebuie să fie un minim de 21 de ani. Cu toate acestea nu ucenicie complet, ofițerii trebuie să participe la agenție lor academie de formare și sunt supuse unei perioade de formare la locul de muncă. BLS raportează că poliția și ofițerii de patrulare Sheriffului a făcut un salariu mediu de 58720 $ pe an, începând cu luna mai 2013. Se preconizează că oportunitățile de angajare va creste de 5 procente între 2012 și 2022, care este mult mai lent decât media tuturor ocupațiilor.

ofițer de poliție femeie de lângă mașină echipa.

Instalatori, pipefitters și steamfitters sunt instruiți prin intermediul unor stagii care durează de patru sau cinci ani. Stipulații variază în funcție de stat, dar ucenicia necesită de obicei candidați să fie un minim de 18 ani, posedă o diplomă de liceu sau echivalent, și să treacă atât un test de matematică și un ecran de abuz de substanțe. BLS constată că instalatori, pipefitters și steamfitters a obținut un venit mediu anual de $ 53820, din luna mai 2013. Se așteaptă oportunități de angajare pentru creștere cu 21 la sută între 2012 și 2022, care este aproape dublu față de media pentru toate profesiile.

Instalator de lucru pe chiuveta.

Electricieni pot completa 4 sau 5 ani de ucenicie, sau pot învăța comerțul lor la o școală tehnică. Candidații eligibili sunt, de obicei imediat ce vor fi în vârstă de 18 ani și au o diplomă de liceu sau echivalent. Acestea pot fi necesare pentru a lua un test de aptitudini și de a trece un ecran de abuz de substanțe. Potrivit BLS, electricieni a făcut un salariu mediu de 53560 $ pe an, începând cu luna mai 2013. Acesta prevede oportunități de angajare va crește cu 20 la sută între 2012 și 2022, mai rapid decât 11 la sută proiectat pentru toate profesiile.

Electrician la locul de muncă.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Ce Educație aveți nevoie pentru a fi un cioclu din Missouri?Ce Educație aveți nevoie pentru a fi un cioclu din Missouri?
Cum de a deveni un tehnician de Medicină Legală MorgueCum de a deveni un tehnician de Medicină Legală Morgue
Cum de a oferi condoleanțe șefului tăuCum de a oferi condoleanțe șefului tău
Idei pentru aniversare Moartea cuiva dragIdei pentru aniversare Moartea cuiva drag
Cerințe Louisiana ciocluCerințe Louisiana cioclu
Cum se Bury fără asigurare de viațăCum se Bury fără asigurare de viață
Salariul unei înmormântări Make-up artistSalariul unei înmormântări Make-up artist
Cum se scrie un plan de înmormântare Acasă ProiectCum se scrie un plan de înmormântare Acasă Proiect
Cioclu Descrierea postuluiCioclu Descrierea postului
imbalsamator Salariuimbalsamator Salariu
» » Locuri de munca ridicat Plata pentru persoanele cu nr Experienta